TopTip

Mons. Stanislav Zvolenský požehnal automobil Rádia LUMEN

Mons. Stanislav Zvolenský požehnal automobil Rádia LUMEN zľava: Zuzana Szakácsová, konateľka Rádio LUMEN, spol. s.r.o.; Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup metropolita; Radovan Pavlík, riaditeľ PRE LUMEN, n.o.

Na cestách pod Božou ochranou. Vďaka požehnaniu arcibiskupa metropolitu Stanislava Zvolenského sa s novým automobilom dostaneme bližšie k vám - našim poslucháčom.

Poznáte náš slogan Správne naladený? Nachádza sa už aj na našom novom automobile Rádia LUMEN. Používame ho pri výrobe reportáží, stretnutiach s vami a na presuny v rámci aktuálnych potrieb Rádia LUMEN. Navyše automobil je už požehnaný. Radovan Pavlík, riaditeľ PRE LUMEN, n.o., Martin Šajgalík, programový riaditeľ a Zuzana Szakácsová, konateľka Rádio LUMEN spol. s.r.o. navštívili v Bratislave Mons. Stanislava Zvolenského. Počas stretnutia adresoval predstaviteľom rádia povzbudenie, že aj na cestách môžeme hľadať svoju cestu k Bohu. „Našou životnou cestou je náš Pán, ktorý nás vedie k Bohu Otcovi, aby sme cez Ježiša Krista vyznávali Otca. A aj pohyb vozidlami po cestách je príležitosťou kráčať po ceste Ježišovej smerom k Otcovi," vysvetlil bratislavský arcibiskup metropolita, predseda Rady KBS pre spoločenské komunikačné prostriedky. 

Arcibiskup Zvolenský pri požehnaní automobilu

Nové vozidlo využíva na svojich cestách aj Radovan Pavlík. V duchu slov arcibiskupa metropolitu Stanislava Zvolenského sa počas presunov na cestách snaží využívať čas mimoriadne efektívne. „Som veľmi vďačný otcovi arcibiskupovi, že nám požehnal nové auto, ktoré sme vo februári zakúpili pre bratislavskú redakciu. Pre mňa je auto či cesta autom, okrem počúvania nášho vysielania, priestorom na modlitbu svätého ruženca a Ježišovej modlitby. Nech je náš Pán vždy so šoférom, ktorý ho bude viesť," uviedol Radovan Pavlík.

Ak nás stretnete na cestách po západnom Slovensku, veríme, že budete správne naladení, podobne ako je to naznačené na našom automobile. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Two-generation house with a garage and fireplace upstairs.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.