TopTip

Moja kaplnka (8): Prameň pátra Pia neďaleko Košíc

Moja kaplnka (8): Prameň pátra Pia neďaleko Košíc Andrea z Košíc sa zapojila do súťaže aj s celou rodinou

Mali ste už osvieženie od pátra Pia? V okolí Košíc je takáto vec na dosah! Prameň objavila na výlete aj naša poslucháčka Andrea s rodinou. Ako sa tam dostať? Čítajte...

Košičanom zrejme toto miesto nemusíme bližšie predstavovať. Alebo by sa predsa našlo zopár z nich, pre ktorých je to novinka? Na ceste z Košíc do Kavečian k známej vyhliadkovej veži na Hradovej narazíte aj na prameň pátra Pia. „Pri prameni je drevená socha pátra Pia a kríž," upozorňuje na duchovnú atmosféru pri prameni poslucháčka Andrea. Voda z prameňa je osviežujúca a ak ste z Košíc a okolia, môžete aj ochutnať...

Andrea od nás za rodinnú fotografiu priamo z miesta získava ďalšiu pozornosť zo zoznamu cien v našej súťaži: Reflexná páska s logom Rádia LUMEN oranžová + magnetka s našim logom. 

Chcete byť odmenení aj vy? Zapojte sa! 

Navštívte nejaké pekné miesto v rámci vášho okresu, kde nachádzate Božie stopy. Môže to byť kríž nad vašou obcou, obľúbená kalvária v prírode, socha svätca ukrytá v lese. Odfoťte sa na tom mieste a pošlite nám to na sutaz@lumen.sk
Každý deň od pondelka do soboty uverejníme jednu takúto fotografiu na webe lumen.sk, na našom facebooku a povieme o nej aj v rannom vysielaní. 

Dôležité: V súťaži akceptujeme len fotografie, kde je odfotený aj súťažiaci. Fotografie bez osôb automaticky vyraďujeme zo súťaže.

Všetko o súťaži nájdete TU.

PREČÍTAJTE SI AJ:

Moja kaplnka (1): Kríž nad mestom Rajec

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi

Moja kaplnka (3): Poslucháčka Erika pozýva ku kaplnke za Lazanmi

Moja kaplnka (4): Nádherný výhľad spod krížov nad Pernekom

Moja kaplnka (5): Patrícia nachádza pokoj na Skalke

Moja kaplnka (6): Na miesto, kde chodí behať, umiestnil kríž

Moja kaplnka (7): Na prechádzke z Popradu do Liptovskej Tepličky

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 22.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.