TopTip

Moja kaplnka (7): Na prechádzke z Popradu do Liptovskej Tepličky

Moja kaplnka (7): Na prechádzke z Popradu do Liptovskej Tepličky Poslucháčka Monika s rodinou objavila tento kríž

Monika vyráža do prírody spoločne s manželom a so synom. V okrese Poprad nie je núdza o prírodné krásy a ani o sakrálne stavby v krajine.

Neznalý by hľadali obec Liptovská Teplička niekde v okolí Ružomberka alebo Liptovského Mikuláša. Táto krásna obec je však súčasťou okresu Poprad a priamo z okresného mesta si tam môžete urobiť peknú prechádzku.

Rada by som sa zapojila do súťaže. Som z Popradu a dnes som s manželom a synom bola na prechádzke v Liptovskej Tepličke. Objavili sme tam takýto kríž, kde sme sa spolocne pomodlili. Rádio Lumen počúvam každý deň a ďakujem, že mi spríjemňujete dni," dodáva vo svojej súťažnej reakcii poslucháčka Monika. A oplatilo sa! V našej súťaži sme spoznali ďalšie krásne miesto a autorke posielame cenu: Reflexná páska s logom Rádia LUMEN sivá + magnetka s našim logom. 

Poznáte krásne miesta vo vašom okrese, kde sa chodíte modliť? Dajte nám nich vedieť tak, že sa zapojíte do našej súťaže! Odfoťte sa na mieste a pošlite nám to na sutaz@lumen.sk.
Každý deň od pondelka do soboty uverejníme jednu takúto fotografiu na webe lumen.sk, na našom facebooku a povieme o nej aj v rannom vysielaní. 

Všetko o súťaži TU.

PREČÍTAJTE SI AJ:

Moja kaplnka (1): Kríž nad mestom Rajec

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi

Moja kaplnka (3): Poslucháčka Erika pozýva ku kaplnke za Lazanmi

Moja kaplnka (4): Nádherný výhľad spod krížov nad Pernekom

Moja kaplnka (5): Patrícia nachádza pokoj na Skalke

Moja kaplnka (6): Na miesto, kde chodí behať, umiestnil kríž

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 26.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.