TopTip

Moja kaplnka (4): Nádherný výhľad spod krížov nad Pernekom

Moja kaplnka (4): Nádherný výhľad spod krížov nad Pernekom Silvia zo Záhoria na svojom obľúbenom mieste

V poradí štvrtý tip od poslucháčov prichádza zo Záhoria. V našej súťaži Moja kaplnka objavujeme duchovné objekty v krajine. Poznáte taký aj vo vašom okrese? Zapojte sa!

Aktualizované pravidlá zákazu vychádzania hovoria o tom, že do prírody sa dostaneme už len v rámci hraníc našich okresov. Z vašich reakcii, ktoré nám píšete na naše kontaktné adresy vieme, že tento čas je pre mnohých skľučujúci a náročný. 
Rozhodli sme sa preto vyhlásiť súťaž. Každý deň od pondelka do soboty máme pre vás pripravené darčekové predmety z nášho eshopu.

Po vašich fotografiách z východného a stredného Slovenska ideme aj na západ. „Nad susednou obcou Pernek v okrese Malacky je kopec a na ňom je vytvorené krásne miesto na prechádzku, relax a samozrejme modlitbu," dáva nám túto lokalitu do pozornosti poslucháčka Silvia.
Kríže na kopci vďaka rovinatému charakteru krajiny vidno zďaleka. „Pod krížmi naľavo ľudia postavili ďalšie dva kríže a sú tam vyhĺbené miesta, kde nosia obrazy svätých, tabuľky s prosbami a s poďakovaním...," dopĺňa Silvia.
Duchovná atmosféra na kopci nad Pernekom

Za "nález" tohto krásneho miesta spojeného s duchovnom v našej krajine pošleme Silvii pero s logom Správne naladený a Rádio LUMEN a tiež magnetku s našim logom. 

Kto dokáže naplniť dušu človeka pokojom? My, veriaci ľudia, vieme, že je to Boh. A preto vás chceme motivovať hľadať jeho stopy tam, kde môžeme, teda v prírode v rámci nášho okresu
Navštívte nejaké pekné miesto v rámci vášho okresu, kde nachádzate Božie stopy. Môže to byť kríž nad vašou obcou, obľúbená kalvária v prírode, socha svätca ukrytá v lese. Odfoťte sa na tom mieste a pošlite nám to na sutaz@lumen.sk
Každý deň od pondelka do soboty uverejníme jednu takúto fotografiu na webe lumen.sk, na našom facebooku a povieme o nej aj v rannom vysielaní. 

Dôležité: V súťaži akceptujeme len fotografie, kde je odfotený aj súťažiaci. Fotografie bez osôb automaticky vyraďujeme zo súťaže.

Všetky informácie o súťaži nájdete TU.

PREČÍTAJTE SI AJ:

Moja kaplnka (1): Kríž nad mestom Rajec

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi

Moja kaplnka (3): Poslucháčka Erika pozýva ku kaplnke za Lazanmi

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 10.08.2022

  • O oslobodenie syna a nevesty zo závislosti. (mama)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.