TopTip

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi Kalvária nad Smižanmi ponúka krásne výhľady na Tatry

Pán nás neopúšťa ani v radosti, ani v starosti. Poslucháčka Štefánia si to naplno uvedomuje na kalvárii nad Smižanmi. A výhľad skutočne stojí za to.

Modlitba krížovej cesty na kalvárskom vrchu nad našimi obcami a mestami je v týchto dňoch veľmi vyhľadávaná. Kalváriu s nádherným výhľadom rada navštevuje aj Štefánia zo Spišskej Novej Vsi. 

„Pán Boh mi stále ponúka krásne miesta na objavenie jeho blízkosti, modlitby a rozhovory s ním. Tentokrát som objavila nádhernú Kalváriu nad obcou Smižany. Miesto kde si aj v tejto "zvláštnej" dobe môžeme uvedomiť, že Pán nás neopúšťa ani v radosti, ani v starosti," napísala vo svojej reakcii do súťaže poslucháčka Štefánia. 

Veríme, že aj tento výber z našej súťaže vám dá dobrý tip kam vyraziť v okrese Spišská Nová Ves. 

Štefánii srdečne gratulujeme k výhre v súťaži: Rádio LUMEN Káva mletá + magnetka s našim logom. Vaše fotografie z miest, kde nachádzate "svoju kaplnku v okrese" v čase lockdownu nám stále môžete posielať na sutaz@lumen.sk. Každý deň okrem nedele odmeňujeme jedného z vás suvenírom z e-shopu Rádia LUMEN. Pomôžte nám nájsť miesta, ktoré môžu povznášať ducha v neľahkých dňoch. 

Dôležité: V súťaži akceptujeme len fotografie, kde je odfotený aj súťažiaci. Fotografie bez osôb automaticky vyraďujeme zo súťaže.

Viac informácii o súťaži nájdete TU.

PREČÍTAJTE SI AJ:

Moja kaplnka (1): Kríž nad mestom Rajec

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 22.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.