TopTip

Letné Svetielka budú o športe a talentoch

Letné Svetielka budú o športe a talentoch

Pre malých aj veľkých Svetielkáčov sme pripravili na leto nové zaujímavé Svetielka. Vysielací čas ostáva nezmenený - v pracovné dni o 16:05. Nedeľné Svetielko sa v lete začne už o 8:30. Počas 90 minút je pripravená rozprávka, Svetielkáčska rodina aj duchovná téma.

Nové Svetielko pripravujeme na utorok. Ondro a Jožko predstavia športy vo Svetielku s názvom Hýb sa! Pozrieme sa na históriu športov, ich pravidlá a predstavíme si najznámejších Slovenských športovcov.

V stredu budeme spoznávať samotných svetielkáčov. Daniel doma chová ryby, Adam je skaut. Raz do týždňa si zavoláme jedného zo Svetielkáčov a povieme o ňom viac.

Vo štvrtok sa zameriame na talenty. Spev, tanec, hudba. Budeme prezentovať aj detské talenty. Obrázky, videá či zvukové nahrávky môžete posielať na svetielko@lumen.sk. Tie najzaujímavejšie sa objavia na Facebooku Rádia Lumen a v našom vysielaní.

V pondelok aj v lete vysielame Svetielko Krpček pre najmenšie deti a v piatok rozprávku.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.