TopTip

Hrejivé telefonáty Miroslava Sanigu zo zamrznutej krajiny

Hrejivé telefonáty Miroslava Sanigu zo zamrznutej krajiny

Vždy v pondelok piatok ráno o 7:20 sa telefonicky naživo spájame s prírodovedcom Miroslavom Sanigom. Z akých prírodných zákutí nám volá? Pozrite si to na fotografiách!

Človek nikdy neprestane žasnúť nad krásou prírody, ktorá nás obklopuje u nás na Slovensku. Horlivým obdivovateľom božieho stvoriteľského plánu je aj prírodovedec Miroslav Saniga. Keď sa s ním pravidelne spájame v našom rannom vysielaní, vždy ho zastihneme "v teréne". Jeho rodisko Liptovské Revúce ponúka mnoho východísk na pozorovanie nádherných scenérii. Skalní poslucháči Rádia LUMEN veľmi dobre vedia, že ráno prírodovedca Sanigu sa začína niekedy krátko po polnoci. Vždy vyzbrojený fotoaparátom čaká na najkrajšie okamihy pri východe slnka. 

Pozrite si, čo videl v prírode v uplynulých dňoch. Zároveň si nás nezabudnite naladiť vždy v pondelok a piatok ráno o 7:20. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.