TopTip

Godzone konferencia 2021 a otázka: Si pripravený?

Godzone konferencia 2021 a otázka: Si pripravený?

Jubilejný desiaty ročník Godzone konferencie sa uskutoční opäť v on-line priestore a to už 16.-17.4. 2021. S témou konferencie zaznieva otázka Si pripravený?, ktorá ukrýva duchovné posolstvo a výzvu zároveň. Záujemcovia sa môžu prihlasovať na stránke konferencia.godzone.sk/2021/.

Téma Si pripravený?

„V období, ktoré sme všetci posledný rok prežívali, sme premýšľali nad tým, ako chce Boh toto obdobie využiť pre náš život. Veríme, že nás pripravoval. Nie byť pripravení vydať nejaký výkon, ale byť pripravený otvoriť sa pre to, čo chce robiť Boh. Neustále sa starať o svoje svetlo a byť pripravení v praktickom žití viery,“ vysvetľuje  Július Slovák, riaditeľ projektu Godzone.

Každoročná konferencia projektu Godzone je dvojdňové stretnutie, plné duchovnej formácie, modlitieb chvál, ktoré spája stovky až tisícky ľudí zo Slovenska i Českej republiky, s cieľom hlbšieho zjednotenia generácie, ktorej ide o Božie kráľovstvo (KIOBK). I keď sa konferencia odohrá v on-line priestore, podľa organizátorov, to nemusí byť hendikepom:

„Isteže má to svoje nevýhody, ale konferencie sa teraz môže zúčastniť skutočne ktokoľvek, bez ohľadu na hranice krajiny či našu bežnú zaneprázdnenosť. Už minulý rok sme boli svedkami toho, že aj z tohto obmedzenia, je možné vyťažiť to najlepšie a Godzone konferencie sa zúčastnil rekordný počet účastníkov,“ komentuje Katarína Janovská z projektu Godzone.

Program konferencie

Godzone konferencia je organizovaná každoročne od roku 2012. O kvalitné a hodnotné prednášky sa postarajú bratislavský pomocný otec biskup Jozef Haľko či misionárka sr. Helena Torkošová. Generácii KIOBK sa prihovorí Mário Tomášik a Július Slovák zo spoločenstva SP.  Kompletný program konferencie sa čoskoro objaví na stránke udalosti. Okrem hlavného programu bude súčasťou aj Detská konferencia pre najmenších, ktorá bude prebiehať on-line pomedzi jednotlivé bloky programu. V programe nebude chýbať svätá omša ani zábavná časť programu s názvom „Mix session“.

PBS

Nedostatok finančných prostriedkov nemôže byť podľa organizátorov dôvodom pre neúčasť na konferencii. Aj tento rok prebieha kampaň – „PBS – Pomôž blížnemu svojmu“, prostredníctvom ktorej ľudia môžu zaplatiť vstupné človeku, ktorý si to nemôže dovoliť. Zároveň, ak niekto pomoc potrebuje, môže o ňu požiadať na stránke: konferencia.godzone.sk

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 09.08.2022

  • O Božie požehnanie pre Oľgu, ktorá má dnes 64 rokov. (Katarína)
  • O uzdravenie mamy Janky z ťažkej choroby. (Gabriela)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.