TopTip

Duchovnú obnovu v advente povedie Mons. Peter Beňo

Duchovnú obnovu v advente povedie Mons. Peter Beňo

Rádio LUMEN pripravilo pre svojich poslucháčov opäť dvojdňový duchovný program. V termíne od 16. do 17. decembra, teda krátko pred Vianocami, prinesieme špeciálne vysielanie.

Na slávnosť Všetkých svätých sme uverejnili meno exercitátora predvianočnej duchovnej obnovy. Aktuálne je to v poradí už 14. duchovná obnova pre našich poslucháčov, ktorú povedie Mons. Peter Beňo, nitriansky pomocný biskup. 

Milí poslucháči, toto pozvanie som prijal s rešpektom, keďže považujem túto úlohu za veľmi zodpovednú. Na druhej strane som rád, že vám snáď budem môcť byť nápomocný v tom, aby sme sa v čase adventu predovšetkým duchovne pripravili na oslavu narodenia Pána Ježiša. Prosím vás o modlitbu, aby som vedel byť užitočným nástrojom v Božích rukách. Aby slová a myšlienky, ktoré vám chcem ponúknuť, otvárali vaše srdcia pre Božie pôsobenie v nás. Modlime sa, aby aj čas duchovnej obnovy prispel k radostnému očakávaniu príchodu nášho Pána," reagoval na pozvanie otec biskup Peter Beňo. 

Počas duchovnej obnovy zaznejú prednášky otca biskupa, zažijete sväté omše, adorácie pred Najsvätejšou sviatosťou oltárnou a nebude chýbať príležitosť klásť otázky a poprosiť o duchovnú radu. 

O podrobnom programe duchovnej obnovy (16.-17. decembra) vás budeme čoskoro informovať. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.