TopTip

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Dáte a bude vám dopriate

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Dáte a bude vám dopriate zdroj foto: pexels.com

Naša súťaž pokračovala aj v utorok 22. decembra. Knihu Na križovatkách života od biskupa Jozefa Haľka získala poslucháčka Božena za príbeh s názvom: Dáte a bude vám dopriate.

Napíšte nám, či ste v roku 2020 napriek tomu všetkému, čo priniesol, zažili niečo pozitívne a pekné. Vašimi odpoveďami vyplníme obsah ranných vysielaní Rádia LUMEN od 21. decembra 2020 do 1. januára 2021 vždy krátko po 8:00. Z vašich odpovedí vyberieme 10 najlepších, ktoré zaznejú v rozhlasovom éteri a prečítať si ich budete môcť aj na webe lumen.sk.

Ako druhá v poradí zabodovala so svojim príbehom poslucháčka Božena:

Moj zážitok z roku 2020. Rada som sa podelila s Vami o moje presvedčenie,že Boh existuje. Kedže som dôchodkyňa, minulého roku som z klubu dôchodcov dostala poukaz na pobyt do kúpeľov Trenčianske Teplice a zdravotný stav môjho manžela nedovolil,aby sme vycestovali. Tak som poukaz dala mojim známym kamarátom. Bohužiaľ, môj manžel tohto roku zomrel vo veku 69 rokov a verte, že ak dáš, tak dostaneš.Tohto roku sa mi ozvala kamarátka či nechcem ísť na týždenný pobyt do Trenčianskych Teplíc a môžem este osloviť nejaké kamarátky aby sme mohli ísť štyri. Stalo sa, a všetky štyri sme si užili krásne slnečné dni  na pobyte v Tr.Tepliciach. Máme krásny zážitok.

 Stále platí: Dáte a bude Vám dopriate.

Boženke posielame druhú cenu z našej súťaže: knihu Na križovatkách života (krížová cesta s biskupom Jozefom Haľkom). Svoje reakcie nám stále môžete posielať poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica a pripíšte heslo: VIANOČNÁ SÚŤAŽ. Alebo sa nám ozvite e-mailom na adresu novak@lumen.sk.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 26.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.