TopTip

Byť matkou je podľa Zuzany Szakácsovej najkrajšie povolanie na svete

Byť matkou je podľa Zuzany Szakácsovej najkrajšie povolanie na svete

Byť matkou je podľa konateľky rádia LUMEN Zuzany Szakácsovej najkrajšie povolanie na svete. Ako povedala pre TK KBS, žena má v sebe nekonečné množstvo lásky, ktoré vo svojej prirodzenej podstate túži darovať. „Už ako malé dievčatko som snívala o tom, že keď budem dospelá, budem mať veľa detí. Podarili sa nám tri,“ prezradila.

Zuzana Szakácsová deti milovala už vtedy, keď ešte neboli na svete. „Keby som sa nestala matkou, nemala by som naplnený život. Určite by som sa v takom prípade rozhodla starať o deti cudzie,“ zdôraznila. 

Konateľka katolíckeho rádia vyzvala mamky ďakovať Bohu, že ich požehnal takou radosťou, ktorú môžu cítiť z detských srdiečok. „Aj keď je materstvo náročné na čas, trpezlivosť, financie, silu, verím, že intenzívna pozornosť, ktorú venujeme deťom a ich výchove, je jeden z najužitočnejšie strávených časov na svete,“ dodala.

Druhá májová nedeľa sa nesie v znamení osláv všetkých mamičiek. Mama je tou, ktorá môže nahradiť všetkých ostatných, ale ju nemôže nik nahradiť. Práve pre túto výnimočnosť matkám patrí úcta aj v podobe sviatku, ktorý slávime vždy druhú májovú nedeľu.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.