TopTip

Bratislavskému tlačovému centru šéfuje redaktor rádia LUMEN Ľudovít Malík

Bratislavskému tlačovému centru šéfuje redaktor rádia LUMEN Ľudovít Malík

Bratislavskému tlačovému centru počas návštevy Svätého Otca na Slovensku šéfuje redaktor rádia LUMEN Ľudovít Malík. Ako uviedol dnes pre TK KBS, v tlačovom centre sa dnes zišli zástupcovia médií z celého sveta. “Do pristátia Svätého Otca tu bolo približne 15 novinárov, ostatní pracovali z vlastných redakcií. Po prílete minivany priviezli novinárov, ktorí sprevádzajú pápeža z letiska. Bolo vidieť, že sú to profesionáli. Nie sú na výlete s pápežom, ale je to pre nich tvrdá práca. Pracujú 16 až 20 hodín denne,” povedal Ľudovít Malík.

Podľa neho zahraniční novinári prišli do presscentra, sadli si za stoly, vytliahli počítače a začali pracovať. “Pozerajú na obrazovke, čo robí Svätý Otec, píšu, vytvárajú príspevky. Jeden vyšiel pred hotel, postavil si mobil na statív a šiel do živého vysielania. Sú to ľudia, ktorí vedia, čo majú robiť a kedy,” konštatoval Malík, podľa ktorého zahraniční novinári boli milo prekvapení miestom, kde prišli aj prijatím, ktorého sa dostalo pápežovi, pretože po celom meste ho zdravili ľudia.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Projet de maison pour terrain étroit.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.