TopTip

Biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka

Biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka TK KBS

Bratislavský pomocný biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka. Veriaci si ho vypočuli v kapucínskom Kostole sv. Štefana Uhorského v Bratislave. Dá sa tiež vypočuť aj v podcaste. Má názov Premeň život na dar. „Mária z hĺbky svojho srdca túži osobne autenticky darovať sa Bohu. Je to sebadarovanie radostné, iniciatívne, aktívne, túžobné, teda úplné. Sme aj my pozvaní vo viere stať sa darom pre Boha a pre ľudí práve tam, kde sme, práve cez to, čo práve robíme, práve pre tých, s ktorými práve komunikujeme,“ povedal biskup Haľko.
Iniciatíva je súčasťou duchovej prípravy na návštevu Svätého otca Františka na Slovensku. Ďalšie príhovory biskup Haľko prednesie vždy v stredu o 20-tej hodine v júli a v auguste. Novinka dostala názov S pápežom Františkom do Šaštína. Práve Šaštín má byť jednou zo zastávok septembrovej návštevy pápeža Františka na Slovensku.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.