TopTip

Biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka

Biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka TK KBS

Bratislavský pomocný biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka. Veriaci si ho vypočuli v kapucínskom Kostole sv. Štefana Uhorského v Bratislave. Dá sa tiež vypočuť aj v podcaste. Má názov Premeň život na dar. „Mária z hĺbky svojho srdca túži osobne autenticky darovať sa Bohu. Je to sebadarovanie radostné, iniciatívne, aktívne, túžobné, teda úplné. Sme aj my pozvaní vo viere stať sa darom pre Boha a pre ľudí práve tam, kde sme, práve cez to, čo práve robíme, práve pre tých, s ktorými práve komunikujeme,“ povedal biskup Haľko.
Iniciatíva je súčasťou duchovej prípravy na návštevu Svätého otca Františka na Slovensku. Ďalšie príhovory biskup Haľko prednesie vždy v stredu o 20-tej hodine v júli a v auguste. Novinka dostala názov S pápežom Františkom do Šaštína. Práve Šaštín má byť jednou zo zastávok septembrovej návštevy pápeža Františka na Slovensku.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.