TopTip

AKTUÁLNY PREHĽAD: Priame prenosy sv. omší o 8:30 a 18:00

AKTUÁLNY PREHĽAD: Priame prenosy sv. omší o 8:30 a 18:00 Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici

Verejné slávenie bohoslužieb je naďalej pozastavené. Rádio LUMEN vysiela každý deň sv. omšu ráno a večer. Vždy po sv. omši o 18:00 sa tiež modlíme k svätému Jozefovi.

Ranné sv. omše o 8:30 (okrem nedele) budeme vysielať z rozhlasovej Kaplnky svätého Michala archanjela. V nedeľu ráno o 8:30 vysielame z Kostola Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov.

Banskobystrické priame prenosy uvidíte aj cez videozáznam na profile Rádia LUMEN na facebooku.

Večerné sv. omše o 18:00 vysielame z rôznych prenosových bodov Rádia LUMEN z celého Slovenska. V nedeľu večer vysielame pravidelne z Banskej Bystrice. 

Rozpis na najbližšie dni:

Nedeľa 4. apríla

08:30 Katedrála svätého Františka Xaverského - celebruje Mons. Marián Chovanec, banskobystrický diecézny biskup (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 Kostol Svätej Rodiny na Sídlisku dargovských hrdinov v Košiciach - celebruje Aurel Halajčík, farár

 

Pondelok 5. apríla

08:30 Katedrála svätého Františka Xaverského - celebruje P. Jozef Mihok, redemptorista a Misionár Milosrdenstva (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 Kostol svätej rodiny v Košiciach

 

Utorok 6. apríla

Pondelok 5. apríla

08:30 Katedrála svätého Františka Xaverského (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 Bazilika Svätého Kríža v Kežmarku

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.04.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za tých, ktorí v krajinách pod diktatúrou, autoritárskym režimom alebo s oslabenou demokraciou bojujú za základné práva, riskujúc vlastné životy.
  • Úmysel KBS na apríl: Aby sme príkladným slávením Veľkej noci prinášali svetu nádej na víťazstvo Božej pravdy a spravodlivosti.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za obrátenie môjho syna Petra a jeho otca Petra, pre syna za dobrú celoživotnú veriacu partnerku, za zdravie a Božiu ochranu pre moju rodinu a blízkych, dary Ducha Svätého, posilu, za zastavenie pandémie a uzdravenie chorých. Terézia
  • Za milosť uzdravenia syna Rudolfa od závislosti na alkohole. Marta
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.