TopTip

AKTUÁLNY PREHĽAD: Priame prenosy sv. omší o 8:30 a 18:00

AKTUÁLNY PREHĽAD: Priame prenosy sv. omší o 8:30 a 18:00

Verejné slávenie bohoslužieb je naďalej pozastavené. Rádio LUMEN vysiela každý deň sv. omšu ráno a večer.

Ranné sv. omše o 8:30 budeme vysielať z Katedrály sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici, vybrané nedeľné prenosy z Kostola Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov. Banskobystrické priame prenosy uvidíte aj cez videozáznam na profile Rádia LUMEN na facebooku. Večerné sv. omše o 18:00 budeme vysielať  z rôznych prenosových bodov Rádia LUMEN z celého Slovenska, vybrané nedeľné prenosy z Banskej Bystrice.

Rozpis na najbližšie dni:

Nedeľa 21. februára

08:30 Kostol Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov - celebruje Mons. Marek Forgáč, košický pomocný biskup

18:00 Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Gabriel Brendza, dekan farnosti Banská Bystrica - mesto (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

 

Pondelok 22. februára

08:30 Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Radoslav Bujdoš, duchovný správca farnosti Riečka (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 Kostol Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 20.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.