TopTip

AKTUÁLNE: Rozsiahla porucha na detvianskom vysielači

AKTUÁLNE: Rozsiahla porucha na detvianskom vysielači Havarijný stav v okolí vysielača Táňovo

Strhnuté stĺpy elektrického vedenia spôsobili náhly výpadok signálu Rádia LUMEN v okolí miest Poltár, Lučenec a Rimavská Sobota na frekvencii 106,3 MHz (Detva-Táňovo).

Poškodenie elektrického vedenia je poruchou závažného rozsahu. Ak nás počúvate na tejto frekvencii pravidelne, nepotešíme vás. Opravu poškodeného vedenia musia vykonať najprv pracovníci elektrární. Až potom sa môžeme pokúsiť znovu spustiť vysielanie z tejto lokality. 

Čas opravy odhadujeme na niekoľko dní, urobíme všetko preto, aby ste mohli počas vianočných sviatkov počúvať naše vysielanie. V tejto chvíli vám to však nemôžeme garantovať. 

Do odstránenia poruchy vám odporúčame počúvať vysielanie Rádia LUMEN cez internet alebo cez ponuku televíznych operátorov. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 25.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.