TopTip

Absolútny víťaz súťaže Advent čas vďačnosti vyslal silné posolstvo vďaky rodine

Absolútny víťaz súťaže Advent čas vďačnosti vyslal silné posolstvo vďaky rodine zdroj foto: pexels.com

Desiatky vašich príbehov pomohli vniesť do slovenského rozhlasového éteru atmosféru vďačnosti. Víťazom sa stala zdravotníčka Barbora ďakujúca rodine, ktorá ju vždy čaká, keď sa vracia vyčerpaná z covidového ARO oddelenia.

Naša súťaž mala štyri adventné kolá. V prvom týždni sme ďakovali kňazovi, v druhom rodine, potom cudziemu človeku a nakoniec lekárovi. Takto sme každý týždeň spoznali víťazov týždenných kôl - najlepšie príbehy z daného týždňa. Všetci štyria týždenní výhercovia postúpili až do vianočného finále, kde sme jednému z nich dali darčekový poukaz na pobyt pre 4 osoby na 5 nocí v apartmáne ELEMIR v Bešeňovej.

Tu je víťazný príbeh druhého kola súťaže Advent - čas vďačnosti a aj absolútny víťaz celej súťaže - pani Barbora, ktorá nám napísala:

V týchto časoch, keď je toho v práci naozaj veľa a človek sa vracia domov úplne vyšťavený, často emocionálne prázdny, som vďačná mojej rodine. Oni sú tí, ktorí mi dávajú silu, povzbudenie a nádej, že bude lepšie. Som totiž sestrička na covidovom ARO oddelení. Pán ma cez nich napĺňa milosťami a posilnením. A hoci veľakrát na mojej tvári absentuje úsmev alebo sa mi nechce večer s nimi hrať či rozprávať, oni toto celé s láskou prijímajú a sú trpezliví. Veria, že bude časom lepšie. Ježišove objatia a láskyplné pohladenia zažívam hlavne vďaka nim, hoc ja na ne neviem vždy adekvátne reagovať. 
Ďakujem Pane za dar rodiny. Za ich lásku, trpezlivosť a vieru. Ochraňuj a požehnávaj ich."

Ďakujeme všetkým, ktorí spolu s nami kráčali adventnou cestou vďačnosti. Každý príbeh v súťaži si nesmierne vážime, pretože nám otvoril oči, za čo všetko môžeme byť v živote vďační. Našej výherkyni Barbore a aj všetkým, ktorí ste sa zapojili, prajeme požehnané vianočné sviatky naplnené vďačnosťou!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Casa familiare con garage e mansarda abitabile.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.