TopTip

30 (k)rokov smerom k Bohu: Cez sviatosti upevňujeme svoju vieru

30 (k)rokov smerom k Bohu: Cez sviatosti upevňujeme svoju vieru

V ďalšej etapy našej pôstnej cesty sa zameriame na sviatosti. Liturgista Štefan Fábry, známy z relácie Duchovný obzor, vás povzbudí myšlienkami o sviatostiach.

Cez sviatosti posilňujeme svoju vieru – to je naše tohtotýždňové odhodlanie v pôstnom projekte 30 (k)rokov na ceste k Bohu v roku, keď má naše rádio 30 rokov. 
Počas týždňa nás bude sprevádzať liturgista Štefan Fábry svojimi krátkymi povzbudeniami. 
Niektoré sviatosti môžeme prijať iba raz a často sú pre nás nezabudnuteľnými momentmi (krst, birmovanie, manželstvo alebo kňazstvo). Máte nejakú výnimočnú spomienku na prijatie týchto sviatostí? Odpoveďou na túto
otázku sa budete môcť zapojiť do pondelkovej rannej téme (20. marca od 6:00 do 11:00)

Rádio LUMEN bude mať čoskoro na deň presne 30 rokov! A tak v pôste nastupujeme na cestu 30 krokov smerom k Bohu. Máme nádej, že aj naše rádio práve 30 rokov kráča spolu s vami smerom k Bohu. 

Na každý pôstny týždeň sme oslovili jedného z kňazov, ktorých poznáte z vysielania. Ako štvrtý v poradí prichádza s povzbudeniami robiť pôstne skutky liturgista Štefan Fábry. 

V týždni od pondelka 20. marca do soboty 25. marca urobíme ďalších 6 krokov smerom k Bohu. Urobte ich aj vy spolu s nami - počúvajte naše vysielania alebo nás sledujte na instagrame!

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Attic house with a gable roof and a garage.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.