TopTip

Novinka
Vianočné želania: Poďakovanie neznámemu darcovi!

Vianočné želania: Poďakovanie neznámemu darcovi!

Aký bol rok 2016 v Rádiu Lumen? Čo vám želajú známe hlasy z éteru? Prečítajte si aj o tom, čo urobil neznámy darca jednému nášmu redaktorovi.

 

Ondrej Rosík

moderátor relácií Študentské šapitó a Svetielko

“Prajem vám, aby ste sa dokázali počas Vianoc i na prelome rokov zastaviť. A ak aj naokolo bude predvianočný zhon, skúste vo svojom vnútri nájsť pokoj. Verím, že k tomu prispeje aj vysielanie nášho rádia. Verím, že pocítite Božiu prítomnosť a nájdete si čas vo vašich rodinách jeden pre druhého. Zároveň sa chcem poďakovať touto cestou všetkým vám, ktorí ste počúvali a mnohí aj aktívne prispievali do nášho vysielania.”

 

Mária Trubínyová

moderátorka Lumenády, Pozdravujeme krajania, Fujarôčka moja

“Otvorené srdcia, aby chápali čo im chce Boh povedať, silu napĺňať svoje poslanie na svete, vieru, že vždy môže byť lepšie a lepšie :)”

Martin Šajgalík

programový riaditeľ, moderátor Lumenády

“Všetkým Vám želám, čo najviac využitých príležitostí, ktoré sa nám každý deň ponúkajú. Určite ich bolo v končiacom sa roku 2016 dosť a som si istý, že Boh ich pre nás v plnosti pripravil aj v roku 2017. Je len na nás, aby sme Jeho ponuku prijali a naskytnuté šance v našich životoch a životoch našich blízkych aj zúročili. Nech sa Vám v tom darí čo najlepšie!”

 

Ivo Novák

moderátor a redaktor Lumenády, relácie Zaostrené, Občan

“Rok 2016 pre mňa zostane výnimočný. Keďže 29. február je len raz za 4 roky, tento rok som sa poslucháčov pýtal, ako by využili takýto deň navyše. V jednej reakcii bola otázka priamo na mňa: „Ivo, ako by ste strávili Vy takýto deň?“ Moja odpoveď: “Vybral by som sa niekam do wellnes centra a doprial si oddych.” Po 2 týždňoch mi do rádia prišiel list, citujem: „Ivo, 29. február je deň navyše. Toto je váš deň navyše. Užite si ho ako najlepšie môžete.“ Nebol tam podpis odosielateľa len poukaz pre 2 osoby na jednu noc v kaštieli Mojmírovce, ktorý zahŕňal aj neobmedzený vstup do novučičkého wellnes centra. Priznám sa, bol som dojatý a mal som slzy na krajíčku. Dodnes neviem komu poďakovať, ale ak toto čítajú štedrí darcovia  chcem vám touto cestou vysloviť jedno veľké ĎAKUJEM. Bolo to jedno z najkrajších prekvapení, aké som v živote dostal a určite naň nezabudnem. Prajem všetkým poslucháčom, aby cez Vianoce zažili podobné prekvapenia, alebo, aby ste umožnili iným zažiť krásne prekvapenia...”

 

Andrea Kundrová

PR manažérka

“Tento rok vzniklo v Rádiu Lumen PR oddelenie a ja som nesmierne poctená, že môžem byť jeho súčasťou. Našim cieľom je najmä intenzívny, úprimný a pravidelný kontakt s poslucháčmi. O to sa snažíme cez projekty ako Preteky čnosti, Lumen klub, či osobné modlitby na vaše úmysly. Raz mi kamarátka povedala: “ Ukazuj lásku k Bohu, láskou k ľuďom.” A presne o to by sme sa mali snažiť nielen počas vianočného obdobia, ale celých 365 dní znova a znova. Majme sa radi. Požehnané Vianoce!”

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 19.06.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na jún: Aby sociálne siete vyzdvihovali solidaritu a rešpektovali druhých v ich odlišnostiach.
  • Úmysel KBS na jún: Nech sú prvoprijímajúci živo začlenení do života spoločenstiev našich farností.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za uzdravenie pre Vladimíra a za Božiu pomoc po ťažkom úraze. Mária
  • Za uzdravenie pre môjho onkologicky chorého ocka Ondreja. Lívia
  • Za poznanie Božej vôle, za vedenie Duchom Svätým, za milosti pre mňa, aby Boh zmenil moju osamelosť, smútok. Alena
  • Za Božie požehnanie a poďakovanie dožitého jubilea 70 rokov. Magdaléna
  • Za dobrého pobožného životného partnera pre sestru a vnučku Slávku. Eva
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.