aktuality

Novinka | | Andrea Kundrová

Vianočné trhy: Štedré Vianoce v skromných rodinách

Novinka

Čaru štedrosti v adventnom čase sme podľahli aj my v Rádiu Lumen. V pondelok 19.12.2016 budeme na námestí SNP v Banskej Bystrici zdieľať vianočný stánok s katedrálou Sv. Františka Xaverského s jediným cieľom. Urobiť štedré Vianoce deťom, ktoré vyrastajú v skromných pomeroch.

Vianočné trhy sú vynikajúcou príležitosťou stretnúť sa aj s vami milí poslucháči. Zároveň si uvedomujeme významnosť podpory mnohodetným rodinám. Preto sme sa rozhodli pre túto dobročinnú aktivitu.

 

Tento rok sa do projektu Lumenrodiny zapojilo 31 rodín z celého Slovenska. Mnohé z nich majú viac ako 5 detí a rodičia si často adoptujú, alebo vezmú do pestúnskej starostlivosti ďalšie. Prekážkou im nie je ani neslovenská národnosť malých ratolestí. Veď jazyk lásky je univerzálny pre všetkých.

Všetci Bystričania a náhodní cezpoľní okoloidúci nás nájdu v pondelok 19.12.2016 v čase od 9:30 do 18:00 v stánku na námestí SNP v Banskej Bystrici. Tešia sa na vás moderátori a redaktori nášho rádia, s ktorými sa môžete porozprávať, občerstviť sa a dobrovoľným príspevkom podporiť Lumenrodiny. Finančný výťažok z tohto dňa sa prerozdelí mnohodetným rodinám, ktoré tak môžu aj vďaka vám mať o čosi štedrejšie Vianoce.

Všetci, ktorí máte čas a chuť ste v našom stánku vítaní. Tešíme sa na vás už v pondelok 19. decembra od 9:30. Spojme sa v sile štedrosti a vyčarujme úsmev na tvári deťom pri vianočnom stromčeku. Požehnaný advent!