TopTip

Novinka
Vianočné trhy: Štedré Vianoce v skromných rodinách

Vianočné trhy: Štedré Vianoce v skromných rodinách

Čaru štedrosti v adventnom čase sme podľahli aj my v Rádiu Lumen. V pondelok 19.12.2016 budeme na námestí SNP v Banskej Bystrici zdieľať vianočný stánok s katedrálou Sv. Františka Xaverského s jediným cieľom. Urobiť štedré Vianoce deťom, ktoré vyrastajú v skromných pomeroch.

Vianočné trhy sú vynikajúcou príležitosťou stretnúť sa aj s vami milí poslucháči. Zároveň si uvedomujeme významnosť podpory mnohodetným rodinám. Preto sme sa rozhodli pre túto dobročinnú aktivitu.

 

Tento rok sa do projektu Lumenrodiny zapojilo 31 rodín z celého Slovenska. Mnohé z nich majú viac ako 5 detí a rodičia si často adoptujú, alebo vezmú do pestúnskej starostlivosti ďalšie. Prekážkou im nie je ani neslovenská národnosť malých ratolestí. Veď jazyk lásky je univerzálny pre všetkých.

Všetci Bystričania a náhodní cezpoľní okoloidúci nás nájdu v pondelok 19.12.2016 v čase od 9:30 do 18:00 v stánku na námestí SNP v Banskej Bystrici. Tešia sa na vás moderátori a redaktori nášho rádia, s ktorými sa môžete porozprávať, občerstviť sa a dobrovoľným príspevkom podporiť Lumenrodiny. Finančný výťažok z tohto dňa sa prerozdelí mnohodetným rodinám, ktoré tak môžu aj vďaka vám mať o čosi štedrejšie Vianoce.

Všetci, ktorí máte čas a chuť ste v našom stánku vítaní. Tešíme sa na vás už v pondelok 19. decembra od 9:30. Spojme sa v sile štedrosti a vyčarujme úsmev na tvári deťom pri vianočnom stromčeku. Požehnaný advent!

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 19.06.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na jún: Aby sociálne siete vyzdvihovali solidaritu a rešpektovali druhých v ich odlišnostiach.
  • Úmysel KBS na jún: Nech sú prvoprijímajúci živo začlenení do života spoločenstiev našich farností.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za uzdravenie pre Vladimíra a za Božiu pomoc po ťažkom úraze. Mária
  • Za uzdravenie pre môjho onkologicky chorého ocka Ondreja. Lívia
  • Za poznanie Božej vôle, za vedenie Duchom Svätým, za milosti pre mňa, aby Boh zmenil moju osamelosť, smútok. Alena
  • Za Božie požehnanie a poďakovanie dožitého jubilea 70 rokov. Magdaléna
  • Za dobrého pobožného životného partnera pre sestru a vnučku Slávku. Eva
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.