aktuality

Novinka | | PR oddelenie

V nedeľu vyrážame na stretnutie s vami do Skalice

Novinka

fotografia zo septembrového stretnutia na Starých Horách

Chceme byť bližšie k vám, spoznať život vo farnosti, kde žijete! Svätá omša, živá diskusia a prítomnosť známych hlasov z vysielania – to všetko môžete zažiť aj vy! Príďte na stretnutie s tímom Rádia Lumen. Staňte sa našimi patrónmi a členmi LUMEN klubu priamo na mieste a využite nové benefity, ktoré sme pre vás pripravili.

Už túto nedeľu zavítame do Skalice. O 7:00 a o 10:30 vo farskom kostole sv. Michala Archanjela a o 9:00 na detskej sv. omši vo Františkánskom kostole.

Redaktorka Anna Božková a PR manažérka Rádia LUMEN Andrea Kundrová predstavia novú knihu Preteky čnosti, ktorá obsahuje príbehy zo známej súťaže. Poslucháči písali o čnostných ľuďoch vo svojom okolí a tí čo získali za svoje príbehy najviac sympatií v internetovom hlasovaní, vyhrali zájazd do Svätej Zeme. Krásnych príbehov však bolo viac ako miest do Svätej Zeme. Preto sme ich umiestnili do knihy. A hlavní aktéri jedného z príbehov pochádzajú aj priamo zo Skalice.

Stretnutie s poslucháčmi v Skalici nebude jediné v mesiaci november. V najbližších týždňoch sa chystáme do Trnavy, Kysuckého Nového Mesta a Spišskej Novej Vsi.