TopTip

Novinka
V nedeľu vyrážame na stretnutie s vami do Skalice

V nedeľu vyrážame na stretnutie s vami do Skalice

fotografia zo septembrového stretnutia na Starých Horách

Chceme byť bližšie k vám, spoznať život vo farnosti, kde žijete! Svätá omša, živá diskusia a prítomnosť známych hlasov z vysielania – to všetko môžete zažiť aj vy! Príďte na stretnutie s tímom Rádia Lumen. Staňte sa našimi patrónmi a členmi LUMEN klubu priamo na mieste a využite nové benefity, ktoré sme pre vás pripravili.

Už túto nedeľu zavítame do Skalice. O 7:00 a o 10:30 vo farskom kostole sv. Michala Archanjela a o 9:00 na detskej sv. omši vo Františkánskom kostole.

Redaktorka Anna Božková a PR manažérka Rádia LUMEN Andrea Kundrová predstavia novú knihu Preteky čnosti, ktorá obsahuje príbehy zo známej súťaže. Poslucháči písali o čnostných ľuďoch vo svojom okolí a tí čo získali za svoje príbehy najviac sympatií v internetovom hlasovaní, vyhrali zájazd do Svätej Zeme. Krásnych príbehov však bolo viac ako miest do Svätej Zeme. Preto sme ich umiestnili do knihy. A hlavní aktéri jedného z príbehov pochádzajú aj priamo zo Skalice.

Stretnutie s poslucháčmi v Skalici nebude jediné v mesiaci november. V najbližších týždňoch sa chystáme do Trnavy, Kysuckého Nového Mesta a Spišskej Novej Vsi.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 21.06.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na jún: Aby sociálne siete vyzdvihovali solidaritu a rešpektovali druhých v ich odlišnostiach.
  • Úmysel KBS na jún: Nech sú prvoprijímajúci živo začlenení do života spoločenstiev našich farností.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za uzdravenie pre ocka Petra
  • Za obrátenie a duchovné uzdravenie manžela Pavla a za posilu vo viere a dôvere v Boha, ako aj za synov a ich rodiny. Mária
  • Za uzdravenie z duševnej choroby syna Juraja a dar živej viery a dobré vzťahy v celej širokej rodine. Mama
  • Za šťastnú operáciu pre babku Margitu. Eva
  • Za zázrak, odpustenie a zmierenie sa s mojím manželom a záchranu našej rodiny. Veronika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.