aktuality

Novinka | | PR oddelenie

Rádio LUMEN spája Lumenrodiny: Prihlasovanie do nového ročníka je spustené!

Novinka

Milé rodiny, 13.ročník projektu Lumenrodiny je spustený od 1. decembra 2017. Už teraz sa môžete prihlasovať cez dotazník, ktorý nájdete na našej webstránke:

Vyplňte dotazník TU:

Rádio Lumen spája Lumenrodiny je projekt na podporu rodiny, ktorá je dnes v spoločnosti veľmi oslabená. Vyvrcholením projektu je osobné stretnutie prihlásených rodín a animátorov počas víkendu od 22. - 24. júna 2018 na Škutovkách - pri Liptovskej Osade. Na formačnom pobyte sa môžete stretnúť s ostatnými rodinami, kňazmi, animátormi, ktorí sa postarajú o program pre deti, alebo sa zúčastniť prednášok na zaujímavé témy.

V trinástom ročníku rozoberáme tému: PARTNERSKÉ VZTAHY MLADÝCH ĽUDÍ, ktorou sa budú zaoberať uznávaní odborníci. Témy odznejú v krátkych 4-5 minútových blokoch v piatkovej rubrike Byť šťastnou rodinou dnes po 14:00 hod. Prihlásené rodiny budeme predstavovať v rubrike "Byť šťastnou rodinou dnes" od februára do júna 2018. Prihláseným rodinám budú pridelené v priebehu februára až mája tri zaujímavé úlohy, ktoré vypracujú postupne.

Tešíme sa na Vaše prihlášky a samozrejme na stretnutie naživo na Škutovkách v lete 2018.