aktuality

Novinka | | PR oddelenie

NOVINKA! Rozširujeme priestor pre vaše úmysly

Novinka

Modlitby za vaše úmysly je v našom vysielaní počuť už viac ako rok. O túto službu ste prejavili mimoriadny záujem a preto ju rozširujeme. Patróni Rádia Lumen majú ďalšiu možnosť ako dostať svoj úmysel do vysielania. Svoje úmysly nám môžete posielať už dnes.


Modlitba preráža nebo.

Hovorí sa, že modlitba preráža nebo. Ak je v jej centre úmysel, ktorý je v súlade s Božou vôľou určite sa naplní. Vo viere tohto presvedčenia sa aj my v Rádiu Lumen od roku 2016 modlíme za vaše úmysly, ktoré od vás vyzbierame na púťach a nami organizovaných podujatiach. Modlíme sa za vás šesť dní v týždni vždy pred poludňajšou modlitbou Anjel Pána/Raduj sa nebies Kráľovná o 12:00 hod. Obetujeme za vás tiež večerné modlitby posvätného ruženca o 19:00 hod. Taktiež sa modlíme za vaše potreby aj v relácii S ružencom na perách vo štvrtok o 11:10 hod. Okrem toho na www.lumen.sk každý deň aktualizujeme úmysly modlitieb, ktoré posielate emailom na umysel@lumen.sk. Na tie potom vo svojich modlitbách myslia naši kňazi.


Úmysly zaraďujeme aj pred Korunku Božieho Milosrdenstva

Veľký záujem o túto službu nás utvrdzuje v tom, že Bohu vaše prosby nie sú ľahostajné a veríme, že aj naše modlitby pomáhajú vyprosiť vám veľa milostí od Pána. Aj preto už od apríla rozširujeme priestor pre vaše úmysly modlitieb.

Od 3. apríla 2018 budete môcť počuť svoj úmysel pred Korunkou Božieho Milosrdenstva. Táto služba je určená len pre patrónov Rádia Lumen. Ak ste našim patrónom, stačí ak nám napíšete email na umysel@lumen.sk, do predmetu správy uvediete číslo Vášho preukazu a do tela emailu telefonický kontakt a konkrétnym úmyslom. My vám zavoláme a nahráme Váš úmysel, ktorý odznie pred modlitbou Korunky Božieho Milosrdenstva.

Úmysly budeme zaraďovať postupne ako nám budú prichádzať vaše emaily. Čas zaradenia do vysielania sa preto môže pohybovať v rozmedzí niekoľkých týždňov. Všetko bude záležať od množstva prijatých úmyslov.

Za úmysly vo vysielaní a na webstránke lumen.sk nevyberáme žiadny poplatok. Ide o bezplatnú službu vám - našim patrónom.