aktuality

Už čoskoro vo vysielaní | | PR oddelenie

Naša redaktorka prinesie reportáže z Fatimy

Už čoskoro vo vysielaní

Pútnické miesto Fatima patrí medzi najnavštevovanejšie na svete. Každý mariánsky ctiteľ môže precítiť na tomto mieste neopakovateľné duchovné zážitky. Tento rok si pripomíname 100. výročie zjavení vo Fatime. Chudobní pastierikovia sa stali poslami Božej Matky pre tento svet. Mnohí im neverili, ale oni zostali verní Panne Márii, aby mohli konať Božie dielo. Pútnici práve tento rok cestujú do Portugalska a pri tejto príležitosti vysielame do Fatimy našu redaktorku Annu Božkovú

Ak ste ešte neboli vo Fatime, my vám to skúsime vynahradiť. Na Rádiu LUMEN vám od 12.9. (Mena Preblahoslavenej Panny Márie) do 22.9. ponúkneme vo vysielaní špeciálny program. Priamo z pútnických miest v Portugalsku a Španielsku sa vám v spolupráci s CK AwerTour ozve redaktorka Anna Božková. Dozviete sa viac o duchovných pokladoch, pútnických chrámoch a príbehoch ľudí, ktorí zo Slovenska putovali do Portugalska, či Španielska.

Okrem Fatimy navštívi Anna Božková s mikrofónom Rádia LUMEN aj známe pútnické miesto Santiago de Compostela, kde mnohí putujú k hrobu sv. apoštola Jakuba. Čaká ju i zastávka v portugalskom mesto Braga a prehliadka baziliky Bon Jesus do Monte a najstaršej katedrály Panny Márie v Portugalsku. Na všetky miesta vás vezmeme cez reportáže v našom vysielaní!

Viac informácii už čoskoro prinesieme na vlnách Rádia LUMEN a na webe lumen.sk