aktuality

Z domova | | PR oddelenie

Modlíme sa za vás v našom vysielaní

Z domova

Modliaci sa zástup pútnikov v Krakove

Čo je potrebné urobiť aby sa váš úmysel dostal k nám?

Navštívte stánok Rádia LUMEN na niektorej z veľkých pútí, prípadne sa vydajte na Lumentúru, alebo akúkoľvek inú akciu, ktorú organizuje Rádio LUMEN. Vyhľadajte stánok Rádia LUMEN a vhoďte svoj úmysel napísaný na malom papieriku do škatule na to určenej. Prípadne, ak stretnete niekoho z Rádia LUMEN, odovzdajte mu svoje úmysly. Budú doručené do redakcie PR oddelenia, ktoré sa stará o to, aby naše modlitby vo vysielaní boli obetované za vás.

Kedy sa za vás modlíme?

Modlíme sa za vás vždy o 12:00 modlitbu Anjel Pána /Raduj sa nebies Kráľovná (okrem nedele, keď sa prihovára Svätý Otec v priamom prenose). Obetujeme za vás tiež večerné modlitby posvätného ruženca o 19:00 (okrem soboty, keď vysielame modlitby v priamom prenose z niektorého z chrámov na Slovensku. Taktiež sa modlíme za vás aj v relácii S ružencom na perách vo štvrtok o 11:10.

V Rádiu LUMEN sa chceme modliť za vás

Čo ak nemôžem prísť na podujatie Rádia LUMEN, alebo inú veľkú púť a prosím o modlitbu?

V tomto prípade sme pre vás pripravili službu tichej modlitby našich kňazov, ktorých poznáte z vysielania Rádia LUMEN. Napíšte svoju prosbu na adresu umysel@lumen.sk. V spodnej lište na našej stránke, ktorú vidíte aj v tejto chvíli, si môžete všimnúť niektoré z vašich úmyslov. Je to znamenie, že práve v ten deň obetuje jeden z našich kňazov modlitbu za Vás. Táto modlitba nezaznie vo vysielaní, naši duchovní otcovia prednášajú Bohu vaše úmysly v čase svojej súkromnej modlitby. Modlia sa za vás o. Juraj Spuchľák (generálny riaditeľ) a náboženskí redaktori o. Pavol Jurčaga, o. Ján Sabol, o. Ján Krupa

Ako dlho trvá, kým sa môj úmysel dostane na stránku / do vysielania?

Čas uverejnenia úmyslu je veľmi rôzny. Sú obdobia, keď nám posielate veľké množstvo vašich prosieb a čakacia doba môže byť naozaj až niekoľko týždňov. V letnom období je vašich prosieb menej, a tak napríklad úmysly na webe lumen.sk sú vybavované približne do 7 dní.

Koľko stojí služba úmyslov?

Za úmysly vo vysielaní a na webstránke lumen.sk nevyberáme žiadny poplatok. Ide o našu službu vám, našim poslucháčom.