TopTip

Už čoskoro vo vysielaní: Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok!

Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok!

Púť Rádia LUMEN do Krakova sa bude konať už túto sobotu 5. mája. Ak máte ešte voľné miesta vo vašom autobuse, tak nám napíšte do pondelkovej rannej témy. My vám ich pomôžeme naplniť.

14. púť do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove bude výnimočná, pretože si na nej pripomenieme aj 25 rokov existencie Rádia LUMEN. Pútnické autobusy do Krakova organizujú viaceré farnosti a spoločenstvá. Patríte medzi týchto organizátorov aj vy? Máte ešte voľné miesta? Napíšte nám do rannej témy v pondelok 30.4. a my to oznámime v živom vysielaní.

Do vašej reakcie na facebook Rádia LUMEN, email: tema@lumen.sk; alebo sms kontakty 0911 913 933 a 0908 677 665 uveďte názov farnosti / spoločenstva ktorá/é organizuje púť, počet voľných miest, čas odchodu a telefonický kontakt na zodpovednú osobu. Mária Trubínyová bude čítať vaše reakcie v pondelkovej Lumenáde od 6:00 do 11:00.

Podobné články

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 21.05.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
  • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za Katarínu, za dobrého životného partnera, za zdravie a Božie požehnanie. Helena
  • ZA BOŽIU POMOC PRI ŠTÁTNICIACH
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.