aktuality

Novinka | | PR oddelenie

Deň modlitieb a spoločenstva sa nezadržateľne blíži!

Novinka

Tak ako každý rok, aj tentokrát nás v prvú septembrovú sobotu čaká Deň modlitieb a spoločenstva s Rádiom Lumen, ktorý bude prebiehať na štyroch miestach.

Staré Hory

Na Starých Horách začíname už o 9:00 moderovanou adoráciou v miestnej Bazilike. V prípade dobrého počasia sa o polhodinu presunieme na Studničku, kde sa sústredime na mariánsku akadémiu. Moderovaný program vedie Martin Šajgalík, ktorý si k sebe pozve aj zaujímavého hosťa. Témou rozhovoru s o. Petrom Staroštíkom bude Fatima a pútnické miesto Guadalupe v Mexiku.

Od 10:00 nás čaká modlitba ruženca  a o 10:30 svätá omša, ktorú vysielame v priamom prenose. Počas celého predpoludnia až do 12:00 budeme mať na Starých Horách stánok, kde si môžete zapísať úmysly modlitieb, ale aj stať sa patrónom Rádia Lumen. Na Staré Hory nás príde pozdraviť aj kamarát Jinglík, ktorý sa s nami neskôr presunie aj do rádia.

Štúdio Banská Bystrica

Popoludní od 12:30 budú dvere našich štúdií v Banskej Bystrici a Košiciach otvorené až do 16:00. Do trojhodinového živého vysielania s Ivom Novákom sa popoludní budú môcť zapojiť i poslucháči, ktorí nás v rádiu návštívia. Ďalšou novinkou bude modlitba Korunky Božieho milosrdenstva, naživo z našej Kaplnky o 15:00.

Deň modlitieb a spoločenstva 2016 v Košiciach. Poslucháči si pochutnali aj na výbornom guľáši.

Štúdio Košice

Ak ste z východného Slovenska, tento krásny boží deň môžete oslavovať s našimi košickými kolegami. Popoludní na niekoľko minút zasvieti ON AIR v košickom štúdiu, ktoré vykreslí atmosféru Dňa modlitieb a spoločenstva priamo z metropoly východného Slovenska. Ani tam určite nebude chýbať dobré jedlo a láskavé slovo.

Štúdio Bratislava

2. septembra sa otvoria dvere aj v bratislavskej redakcii na Kapitulskej ulici. Ak nás navštívite v hlavnom meste, naši kolegovia vás určite radi privítajú a odpovedia na všetky zvedavé otázky o Rádiu Lumen. Do živého vysielania prepojíme aj bratislavské štúdio, takže možno sa k mikrofónu dostanete práve vy. Stačí byť v správnej chvíli na správnom mieste.

Všetci ste srdečne pozvaní na Deň modlitieb a spoločenstva alias Deň otvorených dverí Rádia Lumen už 2. septembra 2017!