TopTip

Novinka
Deň modlitieb a spoločenstva sa nezadržateľne blíži!

Deň modlitieb a spoločenstva sa nezadržateľne blíži!

Tak ako každý rok, aj tentokrát nás v prvú septembrovú sobotu čaká Deň modlitieb a spoločenstva s Rádiom Lumen, ktorý bude prebiehať na štyroch miestach.

Staré Hory

Na Starých Horách začíname už o 9:00 moderovanou adoráciou v miestnej Bazilike. V prípade dobrého počasia sa o polhodinu presunieme na Studničku, kde sa sústredime na mariánsku akadémiu. Moderovaný program vedie Martin Šajgalík, ktorý si k sebe pozve aj zaujímavého hosťa. Témou rozhovoru s o. Petrom Staroštíkom bude Fatima a pútnické miesto Guadalupe v Mexiku.

Od 10:00 nás čaká modlitba ruženca  a o 10:30 svätá omša, ktorú vysielame v priamom prenose. Počas celého predpoludnia až do 12:00 budeme mať na Starých Horách stánok, kde si môžete zapísať úmysly modlitieb, ale aj stať sa patrónom Rádia Lumen. Na Staré Hory nás príde pozdraviť aj kamarát Jinglík, ktorý sa s nami neskôr presunie aj do rádia.

Štúdio Banská Bystrica

Popoludní od 12:30 budú dvere našich štúdií v Banskej Bystrici a Košiciach otvorené až do 16:00. Do trojhodinového živého vysielania s Ivom Novákom sa popoludní budú môcť zapojiť i poslucháči, ktorí nás v rádiu návštívia. Ďalšou novinkou bude modlitba Korunky Božieho milosrdenstva, naživo z našej Kaplnky o 15:00.

Deň modlitieb a spoločenstva 2016 v Košiciach. Poslucháči si pochutnali aj na výbornom guľáši.

Štúdio Košice

Ak ste z východného Slovenska, tento krásny boží deň môžete oslavovať s našimi košickými kolegami. Popoludní na niekoľko minút zasvieti ON AIR v košickom štúdiu, ktoré vykreslí atmosféru Dňa modlitieb a spoločenstva priamo z metropoly východného Slovenska. Ani tam určite nebude chýbať dobré jedlo a láskavé slovo.

Štúdio Bratislava

2. septembra sa otvoria dvere aj v bratislavskej redakcii na Kapitulskej ulici. Ak nás navštívite v hlavnom meste, naši kolegovia vás určite radi privítajú a odpovedia na všetky zvedavé otázky o Rádiu Lumen. Do živého vysielania prepojíme aj bratislavské štúdio, takže možno sa k mikrofónu dostanete práve vy. Stačí byť v správnej chvíli na správnom mieste.

Všetci ste srdečne pozvaní na Deň modlitieb a spoločenstva alias Deň otvorených dverí Rádia Lumen už 2. septembra 2017!

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 20.06.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na jún: Aby sociálne siete vyzdvihovali solidaritu a rešpektovali druhých v ich odlišnostiach.
 • Úmysel KBS na jún: Nech sú prvoprijímajúci živo začlenení do života spoločenstiev našich farností.
 • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
 • Za zomrelých Eduarda a Jozefa. Eva
 • Za Božiu pomoc pri skúškach v poslednom ročníku. Matúš
 • Za môjho manžela Mareka, aby našiel vieru v Boha, odpustil a aby sme zachránili naše manželstvo a rodinu. Veronika
 • Za zdravie a vyriešenie problémov so zdravím a Božiu pomoc pre Annu a Danu
 • Za zdravie a Božie požehnanie za moju sestru Máriu a jej rodinu. Sestra Valéria
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.