aktuality

Novinka | | Marketing

Cez misijnú cestu apoštola Pavla po hrob apoštola Barnabáša

Novinka

Ste poslucháčom Rádia Lumen a radi cestujete? Navštívte ostrov apoštola Barnabáša a putujte za oddychom pri mori. Teraz výhodne aj s benefitmi. Pre našich poslucháčov je pripravená 100€ zľava! Sprevádzať vás budú kňazi z nášho rádia.

Na pútnicko – oddychový zájazd na Cyprus vás srdečne pozývajú CK AVEMA v spolupráci s Rádiom LUMEN v troch týždňových turnusoch.

1. turnus: 19. apríl - 26. apríl 2017

2. turnus: 26. apríl - 3. máj 2017

3. turnus: 3.máj - 10. máj 2017

 

Zájazd na Cyprus s CK AWEMA jeseň/2016

Počas ôsmich dní zájazdu uvidíte antické mesto Salamis, kde je množstvo historických vykopávok ako rímske kúpele, divadlo a agora. Tu sa narodil aj zomrel mučeníckou smrťou apoštol Barnabáš, patrón Cypru. K jeho hrobu chodieva veľa pútnikov – medzi nimi i ženy, ktoré nemôžu otehotnieť.

Dopriať si môžete aj oddych pri mori, fakultatívne výlety loďou, či grécko – turecký – cypruský folklórny večer. Výlet do mesta Kyrénia, známeho svojim historickým prístavom a hradom je taktiež na programe a rovnako aj prehliadka stredovekého opátstva Bellapais odkiaľ je krásny výhľad. Na záver dňa môžete návštíviť obchod s kožou známy svojimi atypickými modelmi.

Zavítajte do mesta Famagusta chráneného starobylými mestkými hradbami. Hovorí sa mu tiež mesto kostolov. Navštívite Katedrálu sv. Mikuláša, ktorej veže sú polozrúcané a dnes slúži ako mešita s názvom Lala Mustafa Pascha. Na programe je aj návšteva známeho zlatníctva.

Počet miest je limitovaný a tak sa informujte IHNEĎ telefonicky na číslach cestovnej kancelárie Avema -  0903 356 533 a 0907 147 718. Alebo napíšte e-mail na info@avema.sk. Viac informácií nájdete na:

http://www.avema.sk/cyprus-ostrov-apostola-barnabasa/