TopTip

Z domova: Ako sa vrátiť k vianočným reláciám Rádia Lumen?

Ako sa vrátiť k vianočným reláciám Rádia Lumen?

Známa speváčka zo susedných Čiech, Lucie Bílá, potešuje každoročne srdcia svojich priaznivcov podmanivými vianočnými vystúpeniami. Spolu s kňazom Martinom Šafárikom sa stali povzbudením pre všetkých, ktorí počúvali reláciu Darček ľuďom dobrej vôle na Štedrý deň o 10:30.

Ako môžu vyzerať Vianoce medzi väzňami? Pre mnohých z nás je to určite nepredstaviteľná vec. V relácii Medzi odsúdenými, ktorú sme odvysielali 25.12. o 14:00 sme sa o tom rozprávali s väzenským kaplánom v Nitre Petrom Hasarom.

Relácia Našli sme dobrých ľudí, ktorú sme odvysielali na Štefana 26.12. o 9:00 potešila všetkých, ktorí sledovali našu súťaž Preteky čnosti. 12 ľudí sme prekvapili výhrou zájazdu do Svätej Zeme a vyhrali naozaj tí najčnostnejší. Zmyslom súťaže bolo získať v hlasovaní čo najviac hlasov pre svoj príbeh o dobre, ktoré hlavné postavy v ňom vykonali. Vďaka Rádiu Lumen pôjdu do Svätej Zeme napríklad aj veriaci, ktorí nikdy neprekročili hranice Slovenska.

Duchovná obnova ako príprava na Vianoce s otcom Ľubomírom Gregom zaujala a myšlienky z nej sú aktuálne aj dnes. Redaktor Pavol Jurčaga pre vás vybral to najdôležitejšie, čo na obnove zaznelo a umiestnil do relácie Karmel, ktorú sme odvysielali v nedeľu 1.1.2017 večer o 20:30.

Počas Vianoc sme vám ponúkli ešte veľké množstvo špeciálnych relácií. K uvedeným a mnohým ďalším sa dostanete pohodlne cez náš archív. Všetky vianočné relácie hľadajte pod písmenom S v sekcii Špeciálne relácie. K duchovnej obnove sa môžete vrátiť v archíve relácie Karmel.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 24.05.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
  • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.