TopTip

Z domova: Ako reagovali Lumenrodiny na vianočný darček?

Ako reagovali Lumenrodiny na vianočný darček?

Vážený kolektív Rádia Lumen, 
ďakujeme za veľmi príjemné vianočné pozdravy a prekvapenie. Veľmi nás to dojalo, zároveň potešilo a obohatilo naše Vianoce. Želáme Vám pokojné a požehnané vianočné sviatky a do Nového roka veľa pracovných úspechov, radosti a lásky. S pozdravom rodina Jakubcová.Takto reagovala rodina z okresu Trenčín, ktorej členovia priznávajú, že nečakaný finančný dar im urobil o čosi štedrejšie Vianoce.

Deväťčlenná rodina Lazorová taktiež neskrývala radosť z prekvapenia. Milý pán riaditeľ, milí zamestnanci Rádia LUMEN, podporovatelia Lumenrodín. Veľmi nás prekvapil a nesmierne potešil vianočný darček, ktorým ste nás obdarili. Naozaj ste vyčarili úsmev na tvári nám i našim deťom. Vskutku si vážime vašu pozornosť i solidárnosť.”

Potreba zavďačiť sa štedrým darcom ich povzbudila k ďalším riadkom. “Uisťujeme vás aj štedrých darcov, že rovnako my, budeme na vás myslieť vo svojich modlitbách a vyprosovať vám dostatok síl od Ducha sv. a požehnania pre vašu záslužnú prácu nielen pre našu rodinu, ale i pre všetky rodiny na Slovensku. Nech je príchod nášho Spasilteľa povzbudením i pre vás a vašich blízkych,” napísala za všetkých pani Lazorová.

Počas kampane sme vo vysielaní avizovali, že chceme urobiť štedré Vianoce mnohodetným Lumenrodinám.  Pani Slávka z Piešťan preto ani len netušila, že prekvapenie čaká aj na ňu. Má totiž len jedného syna, o ktorého sa stará sama.

Počula som v rádiu o vašej vianočnej zbierke pre mnohodetné rodiny. Keď mi zrazu prišiel darček z Rádia Lumen ostala som šokovaná. Prečo ja? Veď ja mám len jedno dieťa!“ neskrývala dojatie pani Slávka.

Pán Ježiš na nikoho nezabúda. A určite nie na Vianoce. Pozná túžby malých detí a vie, čo potrebujú. Potom už len použije ľudí, aby ich zrealizovali. Asi tak by sa dalo zdôvodniť prečo sa Maximova kolobežka dostala k synovi pani Slávky, malému Martinkovi.

Je to milé, že kolobežka prišla od chlapčeka k chlapčekovi. Ďakujem veľmi pekne darcom, ktorí si na mňa a môjho syna spomenuli. Martinko si kolobežku želal. Chcela som mu ju kúpiť na jar. Keď Pán Boh požehnal mne, ja budem ďalej. Neviem ako inak to všetkým odplatiť. Som veľmi rada že vás mám. Rádio Lumen počúvam každý deň, priznáva Martinkova mama.

Pani Slávka dlho hľadala vhodné kresťanské spoločenstvo. Lumenrodiny jej túžbu naplnili. A my sme vďační nielen všetkým vianočným dobrodincom, ale najmä všetkým rodinám, ktoré sa každoročne zapájajú do nášho projektu Rádio LUMEN spája Lumenrodiny.

Prihlásiť sa môžete vyplnením dotazníka tu do 31. januára 2017. PRVÁ prihlásená rodina získa víkendový pobyt v obci Zuberec na Orave pre maximálne 7 osôb. Veríme, že aj tento rok sa zapojí veľké spoločenstvo rodín a my sa budeme znova snažiť spríjemniť vám celý nový rok.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 25.05.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
  • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre starkú, za obrátenie uja Martina, za oravské centrum mládeže a za kňazov. Renáta
  • Za požehnanie a zdravie pre deti Slávku, Renátu, Petra, Jozefa, Martina a Vanessku. Mamka Anna
  • Za uzdravenie tela a duše pre Róberta a Kvetoslavu, Stanislava a Branislava a Alžbetu, aby sa Pán dotkol ich sŕdc, premenil ich a uzdravil ich duše a dal im spoznať dary Ducha Svätého. Iveta
  • Za zdravie, pokoj a požehnanie pre rodinu Švecovú, Zubekovú. Michal
  • Za obrátenie syna Marka s manželkou Martinou, za prijatie sviatostného manželstva pre nich. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.