TopTip

Novinka: Ako nájsť Jinglíka na Facebooku? Staňte sa jeho fanúšikmi a vyhrajte skvelé ceny!

Ako nájsť Jinglíka na Facebooku? Staňte sa jeho fanúšikmi a vyhrajte skvelé ceny!

Jinglík pozýva všetky deti a aj veľkých kamarátov zapojiť sa do prvej súťaže v roku svojich 20. narodenín. Práve 20. februára a o 20-tej hodine si Jinglík založí svoju fan page na Facebooku. Jeho túžbou je, aby ste ho čím viacerí potešili lajkom (like = tlačidlo "páči sa mi to"). Každý, kto sa stane Jinglíkovým fanúšikom na Facebooku, je zapojený do súťaže o skvelé ceny, ktoré sa budú vždy rozdávať vo Sviatočnom svetielku. Fanúšikov Jinglíka, ktorí sa k nemu pridajú počas týždňa od 20.2. do 25.2. odmeníme v nedeľnom svetielku 26.2. o 8:30. Odmeňovanie zopakujeme ešte v ďalších týždňoch a Sviatočných svetielkach v nedeľu 5.3. a 12.3.

Ako teda zabojovať o skvelé ceny pre deti? Nájdite si od pondelka 20.2. od 20-tej hodiny nášho kamaráta na Facebooku, staňte sa jeho fanúšikom a máte šancu vyhrať. Navyše každý z vás bude vedieť, čo Jinglík robí celý týždeň a aké ďalšie narodeninové súťaže a stretnutia pre vás chystá. Najbližšie sa chce stretnúť osobne na oslave narodenín so všetkými svojimi kamarátmi v máji 2017 v Banskej Bystrici. O presnom čase svojej oslavy vás ešte určite bude informovať!

A ako nájdete Jinglíka na Facebooku? Kliknite TU a staňte sa jeho fanúšikmi!

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 25.05.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
  • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre starkú, za obrátenie uja Martina, za oravské centrum mládeže a za kňazov. Renáta
  • Za požehnanie a zdravie pre deti Slávku, Renátu, Petra, Jozefa, Martina a Vanessku. Mamka Anna
  • Za uzdravenie tela a duše pre Róberta a Kvetoslavu, Stanislava a Branislava a Alžbetu, aby sa Pán dotkol ich sŕdc, premenil ich a uzdravil ich duše a dal im spoznať dary Ducha Svätého. Iveta
  • Za zdravie, pokoj a požehnanie pre rodinu Švecovú, Zubekovú. Michal
  • Za obrátenie syna Marka s manželkou Martinou, za prijatie sviatostného manželstva pre nich. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.